• AdresaKralja Petra I 63, 23300 Kikinda
  • Telefon+381-230/400-390
FacebookC256
facebook

                                                  

eSkolaC256eUčenje

                                                  

Basta256Jovina bašta

                                                  

Sport256Sport

                                                  

Pcela256
Jovine pčelice

OŠ -Jovan Popović- Kikinda
Glavni ulaz

 Školska 2021/2022. godina

Raspored termina za individualne razgovore roditelja i učitelja

Ime i prezime učitelja

Razred/predmet

Dan i vreme

Slavica Ljiljak

I1

            utorak 1. čas                           sreda 2. čas

Zorica Tasovac 

I2

petak 2. čas

Gordana Mišković

II1

utorak 2. čas

Dušica Matejin

II2

utorak 4. čas

Ljiljana Piperski 

III1

utorak 3. čas

Nataša Imbronjev Cucić

III2

sreda 3. čas

Ljiljana Marković

IV1

petak 3. čas

Snežana Perović

IV2

sreda 5. čas

popodnevna smena

Miroslav Bubalo

Verska nastava I-IV

 

Melita Gombar Mađarski jezik sa elementima nacionalne kulture  

Aleksandar Stojkov

Romski jezik sa elementima nacionalne kulture I-IV

utorak 11,00

 

Raspored termina za individualne razgovore roditelja i nastavnika

Nastavnik

Predmet/razred/odeljenje

Dan i vreme

Božana Grbić

srpski jezik VI-1,2/VII-1,2

ponedeljak  4. čas

Renata Vujadinov

srpski jezik V-1,2/VIII-1,2

sreda 3. čas

Milena Mučalov

engleski jezik V-1,2/VI-1/VII-2/VIII-1,2

četvrtak 3. čas

Sonja Felbab Vukašinović

engleski jezik I - IV, VI-2, VII-1

ponedeljak 3. čas

Katarina Tornjanski

nemački jezik V/VI/VII/VIII

sreda 4. čas

Smiljana Kojić Grandić

likovna kultura V/VI/VII/VIII

četvrtak 2. čas

Jovana Jovanović

muzička kultura V/VI/VII/VIII

ponedeljak 5. čas

Jelena Knežević

istorija  V/VI/VII/VIII

sreda 2. čas

Olivera Gašić

geografija  V/VI/VII/VIII

četvrtak 6. čas

Jelena Vulić

fizika VI/VII/VIII

ponedeljak 2.čas

Jelena Vukobrat

matematika VI/VII/VIII

utorak 4. čas

Isidora Pap

matematika V -1,2

ponedeljak 4. čas

Nevenka Đurić Kun

biologija  V/VI/VII/VIII

petak 2. čas

Dragana Vunjak

hemija VII/VIII

utorak 2. čas

Svetlana Pavlović

tehnika i tehnologija V/VI

utorak 3. čas

Svetlana Pavlović

tehničko i informatičko obrazovanje VII/VIII

utorak 3. čas

Goran Arnuš

fizičko i zdavstveno vaspitanje vaspitanje  V/VI/VII/VIII

sreda 3. čas

Vladimir Radlović

obavezne fizičke aktivnosti V/VI

 

Emil Hofgezang

informatika i računarstvo V/VI/VII/VIII

četvrtak 4. čas

Miroslav Bubalo

verska nastava V/VI/VII/VIII

 

Aleksandar Stojkov

romski jezik sa elementima nacionalne kulture V/VI/VII/VIII

utorak 11,00