Nagrađeni najbolji učenici tri banatska okruga

U ponedeljak, 6. jula, učenicima generacije srednjih i osnovnih škola sa područja Srednjobаnаtskog, Severnobаnаtskog i Južnobаnаtskog okruga koje pokrivа Školskа uprаvа sа sedištem u Zrenjаninu, u Kulturnom centru su uručene plakete za postignuti uspeh. Među nagrađenim učenicima našao se i učenik naše škole Teodor Iličin. Plakete su uručivali načelnik školske uprave u Zrenjaninu Staniša Banjanin, Jelica Ristić Ćirović ispred ministarstva prosvete.

- Čestitam svima i nadam se da smo mi kao uprava bar malo doprineli vašem uspehu, jer se trudimo da vam svake godine što više olakšamo školovanje. Srećno u daljem školovanju i vratite se u svoju sredinu da je sa vašim veštinama i znanjem unapredite, jer ste vi njena budućnost, rekao je Staniša Banjanin, obaraćujući se učenicima pre podele plaketa.

Teodor ZRENJANIN