U subotu, 20. novembra 2021. godine, održano je Noćno takmičenje u planinarskoj orijentaciji na gradskom trgu u organizaciji Planinarskog društva „Kinđa“. Takmičili su se učenici 7. i 8. razreda osnovnih škola „Jovan Popović“, „Feješ Klara“ i  „Sveti Sava“. Naša škola imala je predstavnike u svim kategorijama. Najuspešnije su bile ekipe: “Mamini lepotani” i "Mungosi". "Mamini lepotani" u sastavu: Stahinja Olajić, Lav Nikolić i Elena Pročikević osvojili su ZLATNU medalju u kategoriji dečaci 7. razred, a ekipa “Mungosi” koju su činili: Veljko Stankić, Dragiša Radosavčev, Aleksa Nađ i Vladan Čubrilo osvojila je SREBRNU medalju u kategoriji dečaci 8. razred. Čestitamo učesnicima i organizatorima!

Fotografije možete pogledati ovde.

OR3      OR 2