"Dodirni nebo 2013."

U subotu 21.09.2013. održano je tradicionalno takmičenje osnovaca "DODIRNI NEBO 2013." (ZMAJARIJADA) u organizaciji AEROKLUBA "KIKINDA".

Naša škola je učestvovala sa dve ekipe, koje su se takmičile u pravljenju kutijastog i ukrasnog zmaja.

Ekipa koju su sačinjavali učenici: Petkov Stevica VIII1, Martin Miodrag VII1 i Raković Nenad VII2 je učestvovala u izradi kutijastog zmaja sa nastavnicom Jelenom Vulić i osvojili su DRUGO mesto.

zmaj

Drugu ekipu, koja se takmičila u izradi ukrasnog zmaja, činili su Krsta Duška VIII2, Adamović Marina VII2 i Bodiroža Ivana VII2 sa nastavnicama Svetlanom Pavlović i Smiljanom Kojić.

zmaj 2

Takmičenje je proteklo u dobroj atmosferi i druženju, a ponešto smo i naučili. I na kraju možemo samo da pohvalimo sve učenike na trudu, radu i zalaganju. U našim očima, svi su oni pobednici!
Fotografije sa takmičenja možete pogledati OVDE.
Video zapis sa ove manifestacije možete pogledati OVDE.