Prvo mesto na konkursu "Primeri uspešnih aktivnosti ostvarenih u okviru građanskog vaspitanja u osnovnim i srednjim školama"

Projekat naše škole pod nazivom "Jedna granula, puno ljubavi" osvojio je PRVO mesto na konkursu koji je raspisao ZUOV. Mentor je nastavnica građanskog vaspitanja Jelena Grbić koja je sa sadašnjim sedmacima i u saradnji sa pedagogom škole osmislila i realizovala ovaj projekat. Na konkurs su stigle 92 prijave. Konkurs je bio raspisan do 31.1.2021. godine.

Zavod je formirao Komisiju koja je pažljivo pregledala sve prijave i donela odluku da 25 projekata, svojim kvalitetom, zaslužuju da budu uvršćeni u Bazu primera uspešnih projektnih aktivnosti ostvarenih u okviru građanskog vaspitanja. Naš projekat se našao na prvom mestu. Čestitamo!

Rezultate konkursa možete pogledati ovde.