Dan borbe protiv vršnjačkog nasilja

Dan borbe protiv vršnjačkog nasilja i Nedelja ljubavi i prijateljstva obeleženi su nizom aktivnosti u našoj školi. Učenici od 1. do 4. razreda su učestvovali u radionicama, gledali filmić, pisali sastave, crtali kako treba i kako ne treba da se ponašamo, pravili pano. Učenici od 5. do 8. razreda su pisali literarne radove na teme: "Učinio sam dobro delo" i "Pomogao sam drugu". U holu škole bile su radionice poput one da se pogleda u kutiju sa ogledalom kako bismo videli odraz osobe od koje zavisi naše ponašanje prema drugima. Sedmaci su održali časove vršnjačke edukacije. U sredu, 24. 02. 2021. učenici i nastavnici su nosili roze majice. Sprovedena je i anketa među učenicima u vidu glasanja pomoću kutija koje su bile postavljene u holu škole. Rezultati ankete za učenike od 5. do 8. razreda pokazali su da su nastavnici koji organizuju i prezentuju najzanimljivije časove: Katarina Tornjanski (nemački jezik), Jelena Vukobrat (matematika) i Božana Grbić (srpski jezik). Nastavnica koja je uvek i u svakoj prilici spremna da pomogne je nastavnica istorije Jelena Knežević. Učenice spremne da pomognu su Kristina Miladinov i Katarina Vranković. Najljubazniji dečaci u školi po izboru učenika su: Aleksa Kozma, Stefan Lazić i Danijel Filipov. Svi su pohvaljeni i nagrađeni prigodnim poklonima.

Na sledećim linkovima možete pogledati Galeriju fotografija i video.

20210224 114144    thumbnailddffr