"Medeni doručak" II

"Medeni doručak" organizovan je drugi put, a imao je za cilj edukaciju dece o zdravoj ishrani, o potrebi očuvanja zdrave životne sredine, životu i radu organizovanog i vrednog društva kao što je pčelinje. Predškolci iz vrtića "Bambi", "Poletarac" i "Leptirić" uživali su u edukativnoj predstavi "Meda voli meda", a zatim su sa svojim domaćinima, učenicima nižih razreda, družili sa pčelarima Udruženja pčelara Kikinda sa kojima naša škola sarađuje već skoro četiri godine na jedinstvenom projektu - pčelarska sekcija "Jovini pčelari". Saša Čolak, Mlađen Mićić i Mile Keča su se potrudili da na zanimljiv način upoznaju decu sa pčelicama i načinom njihovog funkcionisanja. Na kraju, najslađi deo je, naravno, med sa školskog pčelinjaka u kojem su svi uživali. Bilo je ovo divno druženje sa kojeg su svi otišli nasmejanog lica.