NASLOVNA

Dodela nagrada najboljim učenicima

U svečanoj sali SO Kikinda, predsednik Opštine Pavle Markov, upriličio je 29. juna 2015. godine prijem za najbolje učenike osnovnih i srednjih škola u našoj opštini. Tom prilikom naglasio je da je neophodno obratiti posebnu pažnju na mlade sugrađane koji su tokom školovanja stekli vredna i značajna priznanja:

-Mladi su budućnost našeg grada i želeli smo da im na ovaj način ukažemo da postoji neko ko brine o njima i prati njihov rad - istakao je Pavle Markov. - Naš grad ima veliki kapacitet u ovim mladim ljudima koji svima nama uliva poverenje da će u budućnosti oni ostati u Kikindi i pomoći razvoju čitave opštine.

Na svečanosti je dodeljeno 29 tablet računara. Među nagrađenim učenicima našao se i učenik generacije naše škole, Teodor Iličin.

(preuzeto sa sajta opštine Kikinda)

TeodorIlicin

Legetøj og BørnetøjTurtle