Dodela diploma 2014.

U četvrtak 05. juna, u sali muzeja, učenici osmog razreda, njihovi roditelji i nastavnici, prisustvovali su svečanoj dodeli diploma. Program su vodile učenice VIII razreda: Isidora Đuran, Dejana Petkov, Vanesa Tenkeš, Ksenija Popović i Duška Krsta. Direktorka škole je sa ponosom dodelila priznanja učenicima koji su bili odlični tokom svog osmogodišnjeg školovanja, učenicima koji su postizali uspehe iz određenih predmeta i time zaslužili specijalne diplome i Vukove diplome. Vukove diplome su primili učenici: Mateja Vukmirica, Duška Krsta i Tamara Gajić. Proglašen je i đak generacije, učenik Mateja Vukmirica, koji je primio specijalne diplome iz istorije, matematike i fizike i posebnu nagradu. Nagrade su dobili i učenici koji su u ovoj školskoj godini učestvovali na republičkim takmičenjima.