Opštinsko takmičenje u rukometu 2013.

U sportskoj hali „Jezero“ u Kikindi, 18.10.2013 godine, održano je opštinsko takmičenje u rukometu za dečake i devojčice. Našu školu su predstavljale muška i ženska ekipa. Muška ekipa je zauzela peto mesto, a ženska četvrto. Mušku ekipu su činili učenici: Petkov Stevica VIII1, Košut Boris VIII1, Sredić Nikola VIII1, Grujić Aleksandar VIII1, Kokotović Filip VII3, Kuburić Jovan VI1, Todorović Miloš VII2, Bočarac Miroslav VII1, Vukmirica Mateja VIII2, Gavranov Slobodan VIII2 i Đomparin Branislav VIII2.

rukomet

Ženska ekipa je nastupala u sastavu: Adamović Marina VII2, Pioker Katarina VI2, Petkov Dejana VIII1, Todorović Tamara VIII1, Kozma Anastasija VI2, Popović Ksenija VIII2, Balaban Milica VIII1, Krsta Duška VIII2, Kačavenda Jovana VIII1 i Konstantinov Teodora VIII1.

rukomet 1