Opštinsko takmičenje u "Malim olimpijskim igrama" 2014.

U četvrtak, 27.03.2014. u našoj školi održano je opštinsko takmičenje u ,,Malim olimpijskim igrama". Nastupile su ekipe iz OŠ ,,Vuk Karadžić", OŠ ,,Sveti Sava", OŠ ,,Feješ Klara" i ekipa domaćina OŠ ,,Jovan Popović". Takmičenje je obuhvatalo učenike od I do III razreda.

U kategoriji prvih razreda, mešovite ekipe (dečaci, devojčice), PRVO mesto je osvojila ekipa OŠ ,,Jovan Popović"U konkurenciji drugih razreda, takođe mešovite ekipe, PRVO mesto osvojila je selekcija škole OŠ ,,Sveti Sava", dok je u uzrastu trećih razreda, gde se odvojeno takmiče dečaci, a odvojeno devojčice, u obe kategorije PRVO mesto osvojila ekipa domaćina OŠ ,,Jovan Popović". Sve prvoplasirane ekipe osigurale su prolaz na okružno prvenstvo.

m1    ma2