Učenik generacije - školska 2012/2013. godina

528452 319942788133800 1516980561 n
Dejan Bogosavljev

Dejan je učenik koji služi za primer svojim vršnjacima. Svoje obaveze prema školi izvršava na vreme i u potpunosti. Radi i uči savesno i u kontinuitetu, tokom svih osam godina školovanja, što je i rezultiralo skroz odličnim uspehom na kraju svake školske godine. U školi je bio angažovan u mnogim sekcijama. Posebno su izražene naklonosti ka sportu i informatici. Učestvovao je na mnogim takmičenjima i to veoma uspešno. Poseduje specijalne diplome iz matematike, hemije,  informatike i fizičkog vaspitanja. Aktivno je učestvovao i u svim ostalim aktivnostima u kojima se škola "Jovan Popović" predstavlja.  Njegova interesovanja van škole su široka. Dejana krase pozitivne osobine što ga čini omiljenim drugom u odeljenju. Rado pomaže vršnjacima iz odeljenja koji imaju problema u učenju. Društven je i komunikativan.