“Mamutfest 2015.” u Narodnom muzeju

I ove godine je od 11. do 13. septembra u Narodnom muzeju održan “Mamutfest”, festival namenjen deci i porodici. Organizovana je izrada rođendanske torte za Kikin 19. rođendan. Manifestaciju su upotpunile brojne izložbe praćene zabavnim i edukativnim sadržajem. Učenici naše škole su posetili muzej sa učiteljima i razrednim starešinama. Tom prilikom su videli izložbu Marka Crnobrnje “Porodične scene”, “Hermanov brlog” izložbu Otroškog muzeja iz Celja, postavku Muzeja krapinskih neandertalaca iz Krapine i gostovanje muzičke trupe “Sambansa” iz Novog Sada. U subotu su na “Bazaru muzeja i ideja” bili predstavljeni predmeti, igračke i garderoba nastali u zanatskim radionicama koje se bave izradom unikatnih predmeta.

FOTOGRAFIJE možete pogledati OVDE.

a       h