NASLOVNA

Liga budućih šampiona

Liga budućih šampiona, takmičenje učenika osnovnih škola u malom fudbalu za uzrast od I do VI razreda, organizovana je u našoj opštini 16. put. Ove školske godine učestvovalo je oko 320 učenika iz sedam osnovnih škola. Takmičenje je počelo 14. septembra, a završilo se 18. aprila.
U generalnom plasmanu učenici naše škole osvojili su PRVO mesto, tako da nam je pripao prelazni pehar koji svake godine pripadne pobedniku za tekuću školsku godinu.

ff
Učenici I razreda osvojili su PRVO mesto, učenici II razreda osvojili su PRVO mesto, učenici III razreda osvojili su TREĆE mesto, učenici IV razreda DRUGO mesto, učenici V razreda PETO mesto i učenici VI razreda osvojili su ČETVRTO mesto.

   f1     f2

   f3     f4
Najbolji golgeter ovog takmičenja je Janjić Dario, učenik II razreda naše škole, sa postignutih 47 golova.

Legetøj og BørnetøjTurtle