Dodela diploma 2013.

U četvrtak 06. juna, u sali muzeja, učenici osmog razreda, njihovi roditelji i nastavnici, prisustvovali su svečanoj dodeli diploma. Program su vodile učenice VIII razreda Aleksandra Vrućinić i Milana Krstonošić, dok je direktor škole sa ponosom dodelila priznanja učenicima koji su bili odlični tokom svog osmogodišnjeg školovanja, učenicima koji su postizali uspehe iz određenih predmeta i time zaslužili specijalne diplome i Vukove diplome. Vukove diplome su primili učenici Jana Savić, Ana Vujin, Luka Gašić i Dejan Bogosavljev. Proglašen je i đak generacije, učenik Dejan Bogosavljev, koji je takođe primio diplomu i nagradu. Nagrade su dobili i učenici koji su  u ovoj školskoj godini učestvovali na republičkim takmičenjima.

dodela