"Mamutfest 2022"

U subotu, 10. septembra održan je 16. "Mamutfest" u Narodnom muzeju. Rođendan mamutice Kike obeležen je raznovrsnim aktivnostima u kojima su učestvovali učenici naše škole. Program je obuhvatio izložbe "Muzej u očima dece", "U društvu sa mamutom", zatim izložbu crteža Jelene Jakonić. Na "Bazaru mezeja i ideja" predstavljene su radionice gostujućih muzeja i to: "Mali vajarski studio", "Muzejska avantura", "Neobična slavenosrpska slova", "Koje je boje sreća?", "Insekti svuda oko nas", "Poštanski satić: napiši i pošalji pismo voljenima", "Koferče znanja", "Napravi svoj amulet". Pažnju posetilaca su privukle i streličarska radionica "Lovci na mamuta", kreativna radionica "Tragom mamuta" i "Kikine likovne zanimacije". Kako je bilo, pogledajte na fotografijama koje slede (III/2 i IV/2).

NAPOMENA: KLIKOM NA DONJU SLIKU OTVARA SE ALBUM SLIKA SA OVOG DOGAĐAJA.