Treće mesto u finalu kviza "Moja Kikinda, otkrijmo gde živimo"

Učenici naše škole osvojili su TREĆE mesto u finalu kviza "Moja Kikinda, otkrijmo gde živimo". Finale je održano u četvrtak, 8. decembra 2022. godine. Nakon polufinalnog takmičenja održanog u sredu, 7. decembra  učenici su pokazali znanje iz geografije, istorije, sporta i zavičajne kulture i ostvarili plasman  finale. U finalu u se nadmetali sa učenicima iz OŠ"Žarko Zrenjanin". Od srednjih škola u finalu su bile Tehnička škola i Srednja stručna škola "Miloš Crnjanski". Osvojene su vredne pojedinačne nagrade i nagrada za školu. Učenici su osvojili bežične slušalice, a škola je nagrađena interaktivnom tablom. Mentor ekipe bila je nastavnica geografije Olivera Gašić. Ekipu su činili učenici: Dušan Jerković, Milana Sivčev, Milana Badrljica i Anja Tešin.

NAPOMENA: KLIKOM NA DONJU SLIKU OTVARA SE ALBUM SLIKA.