Poseta SSŠ "Miloš Crnjanski" povodom Dana škole

Učenici osmog razreda su 24. oktobra 2014. godine bili gosti SSŠ "Miloš Crnjanski". Povodom Dana škole, organizovana je prezentacija škole osnovcima. Od učenika i profesora, osmaci su mogli da nauče kako da izmere pritisak, daju prvu pomoć, da provere nivo šećera u krvi. Učenici i profesori arhitektonskog smera predstavili su najuspešnije makete i radove učenika i objasnili koji se programi koriste prilikom njihove izrade. U laboratoriji, tzv. "belom kabinetu", hemičari su izveli zanimljive oglede koji su zainteresovali mnoge osmake. Videli smo kviz znanja i turnir u odbojci. Na kraju posete su poslužena peciva i kolači koje su napravili učenici prehrambenog smera. Zahvaljujemo se kolektivu SSŠ "Miloš Crnjanski" na pozivu i prijatnoj atmosferi.

FOTOGRAFIJE možete pogledati OVDE.

g     m