• AdresaKralja Petra I 63, 23300 Kikinda
  • Telefon+381-230/400-390
FacebookC256
facebook

                                                  

eSkolaC256eUčenje

                                                  

Basta256Jovina bašta

                                                  

Sport256Sport

                                                  

Pcela256
Jovine pčelice

OŠ -Jovan Popović- Kikinda
Glavni ulaz
Protekle nedelje učenici naše škole učestvovali su na onlajn takmičenju u izradi biznis plana pod nazivom „Dani edukativnosti mladih inovatora“. Takmičenje je namenjeno učenicima 8. razreda osnovne škole i 1. razreda srednjih škola sa teritorije grada Kikinde.
Ekipa naše škole koju su činili: Relja Gajski, Marko Grbić, Milica Mrvičić i Emilija Sretenović (VIII-2) osvojila je DRUGO mesto za prezentaciju biznis plana na temu: „Organska bašta“ u kategoriji osnovnih škola.
Milica Mrvičić je proglašena za najboljeg besedničara. Učenicama su u izradi biznis plana pomagale pedagog škole Ivana Aškić i nastavnica Dragana Vunjak.
Čestitamo učenicima na osvojenoj nagradi.
 
                                             OSJP    OSJP1