Okružna takmičenja školske 2014/2015. godine

BIOLOGIJA

Okružno takmičenje iz biologije održano je 26. aprila 2015. godine u OŠ "Đura Jakšić" u Kikindi. Učenik Nestor Iličin zauzeo je DRUGO mesto.

ISTORIJA

Okružno takmičenje iz istorije održano je 18. aprila 2015. godine u našoj školi. Učenik Nestor Iličin zauzeo je DRUGO mesto.

MATEMATIKA

Okružno takmičenje iz matematike održano je 28. marta 2015. godine u OŠ "Žarko Zrenjanin" u Kikindi. Uspesi su sledeći:

učenik V razreda, Nestor Iličin osvojio je PRVO mesto;

učenik VIII razreda, Teodor Iličin osvojio je DRUGO mesto.

SPORTSKA GIMNASTIKA

Okružno takmičenje iz sportske gimnastike održano je 26. marta 2015. godine u Senti. Na takmičenju su učestvovali i učenici naše škole u muškoj i ženskoj konkurenciji. Ekipu devojčica u kategoriji V-VI razreda činile su: Una Babić, Sanela Salkić, Marijana Petrović i Kristina Labadi. Učenica V razreda, Kristina Labadi zauzela je TREĆE mesto.

Ekipu dečaka u kategoriji V-VI činili su: Vasa Mihalj, Mihajlo FrancuskiMarko Francuski i Slaviša Terzin i oni su kao ekipa zauzeli DRUGO mesto. U pojedinačnij konkurenciji kod dečaka Vasa Mihalj je zauzeo TREĆE mesto i tako obezbedio plasman na Međuokružno takmičenje.

v HEMIJA

Okružno takmičenje iz hemije održano je 21. marta 2015. godine u SSŠ "Miloš Crnjanski". Učenik VIII razreda, Teodor Iličin osvojio je PRVO mesto i time se plasirao na Republičko takmičenje.