Učenik generacije - školska 2020/2021. godina

Milica Mrvičić

Učenica generacije za školsku 2020/2021. godinu je Milica Mrvičić. Pored odličnog uspeha tokom  osam godina osnovne škole, Milica poseduje mnogobrojne talente koje je radom i trudom uspela da pokaže. Nosilac je Vukove diplome i specijalnih diploma iz: matematike, fizike, hemije, srpskog jezika, biologije, fizičkog i zdravstvenog vaspitanja, likovne kulture, tehnike i tehnologije. Milica je član Ženskog odbojkaškog kluba "Kikinda 0230". Završila je i Osnovnu muzičku školu "Slobodan Malbaški", odsek klavir. Istakla se pravednošću i spremnošću da svima pomogne, omiljena je u svojoj generaciji. Predstavljala je školu na najbolji način u prethodnih osam godina. Ponosni smo što smo imali ovakvu učenicu. Nadamo se da će u budućnosti nastaviti da niže uspehe i ostvariti zacrtane želje i ciljeve.