NASLOVNA

"Noć muzeja" 2022.

Tema ovogodišnje "Noći muzeja" bila je "Odličan 5 - školstvo u Kikindi". Prikazan je istorijat kikindskog  školstva uz brojne prateće sadržaje. Naša škola predstavila se u dvorištu Kurije izložbenim štandom. Prikazali smo pčelarske proizvode nastale kao rezultat rada "Pčelarske sekcije", posetiocima su podeljeni ukusni medenjaci, a štand su krasili med, propolis. Izložili smo biljke iz naše organske bašte i ručno pravljen sapun. Dekorativni predmeti poput sovica magnetića i šarenih ukrasnih predmeta nastali su na sekciji "Ruke moje vešte". Tu su bili i vezeni i pleteni radovi naših učenika. Veliku pažnju privukla su interaktivna pitanja i igrice namenjene posetiocima. Nakon tačnih odgovora, sledila je nagrada. Učenici su delili promotivne flajere i prikazali filmiće koji govore o aktivnostima u školi. Kako je bilo, pogledajte na fotografijama koje slede.

Galerija fotografija

  Noc muzeja 2   Noc muzeja 1

Legetøj og BørnetøjTurtle