NASLOVNA

"Moja Kikinda"

Takmičenje iz geografije pod nazivom "Moja Kikinda" održano je 15. maja 2015, godine u Kulturnom centru. Učenici su, podeljeni po grupama odgovarali na pitanja o svom gradu Kikindi, po principu igrice "Ne ljuti se čoveče". Učenici naše škole su u svojoj grupi prvi stigli na cilj i time se izborili za plasman u drugi krug takmičenja.

U drugom krugu takmičenja, održanom 19. maja 2015. godine, učenici naše škole su takođe prvi stigli na cilj i time se plasirali na takmičenje u kvizu, koji će se održati 25. maja 2015. godine. U kvizu će učestvovati četiri najbolje plasirane škole.

Ekipa naše škole je u kvizu, koji je održan 25. maja 2015. godine u Kulturnom centru, zauzela DRUGO mesto. Kao nagradu za postignut uspeh, sve četiri ekipe koje su stigle do finala, dobile su kompjuter.

Ekipu čine učenici: Erdeljan NenadIličin TeodorRaković Nenad i Žeravica Bojana.

FOTOGRAFIJE MOŽETE POGLEDATI OVDE.

      h     f

Legetøj og BørnetøjTurtle