Dodela diploma 2015.

FOTOGRAFIJE MOŽETE POGLEDATI OVDE.

U sredu 03. juna, u svečanoj sali Narodnog muzeja, učenici osmog razreda,  roditelji i nastavnici, prisustvovali su svečanoj dodeli diploma. Program su vodili učenici VIII razreda: Dragana Mikalački, Uroš Vidicki i Marina Adamović. Direktorka škole je sa ponosom dodelila priznanja učenicima koji su bili odlični tokom osmogodišnjeg školovanja, učenicima koji su postizali uspehe iz određenih predmeta i time zaslužili specijalne diplome i Vukove diplome.

Vukove diplome su primili učenici: Ivan Oličkov, Nenad Raković, Igor Vujin, Adamović Marina, Uroš Vidicki, Luka Latković, Teodor Iličin i Miodrag Martin

Proglašen je đak generacije, Teodor Iličin koji je primio specijalne diplome iz: matematike, fizike, hemije, srpskog jezika, geografije, biologije i fizičkog vaspitanja i posebnu nagradu.

Takođe je proglašen i sportista generacije, Luka Latković koji je, takođe, pored specijalne diplome dobio i posebnu nagradu.